Вакцинація українців від Covid розпочнеться в лютому

Перші 100-200 тисяч доз вакцини від коронавірусу Україна отримає до кінця січня, щоб почати негайну вакцинацію першої черги.

Об этом сообщает Антикор


Про це зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль 25 січня в ефірі програми «Свобода слова»:


«З ініціативою COVAX ми співпрацюємо на тих самих умовах і правилах, на яких співпрацює більшість європейських країн.


Усі черги вакцинування в Україні будуть дотримані відповідно до Національного плану, вся інфраструктура буде підготовлена. Є розроблений план про утворення 500 мобільних бригад і понад 4 тисяч відповідних пунктів вакцинування. Вся інфраструктура цього року буде забезпечена для всіх охочих і тих, хто має вакцинуватися в першу чергу».


Шмигаль запевнив, що вакцин вистачить усім охочим протягом цього року. За його словами, наразі є попередня домовленість про вже більш ніж 30 мільйонів доз, є вже як підписані контракти, так і ті, що очікують підписання.


Він нагадав, що Національний план передбачає 5 етапів безкоштовного вакцинування, зокрема для лікарів, військовослужбовців, усіх груп ризику. Шмигаль підкреслив, що вакцинація буде добровільною.Перший Житомирський


Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/76499-vaktsinatsija-ukrayintsiv-vid-covid-rozpochnetsja-v-lutomu.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 64 канал Луганск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top