Хто може замінити Кернеса: два головних кандидати в мери Харкова

У Харкові 25 жовтня відбудуться вибори мера міста, проте нинішній глава Геннадій Кернес, можливо, не зможе прийняти в них участь через стан здоров’я.

Об этом сообщает Москов пост


Хто може замінити багаторічного мера, розбирався "Апостроф".


Відзначимо, що сам Кернес писав, що хвороба не вплине на його плани балотуватися. Однак існують сумніви, а жителі Харкова обговорюють можливих кандидатів.


У 2020 році замінити чинного мера може його "права рука" і заступник Ігор Терехов. Але відомий харківський журналіст і редактор ІА "Хроніки" Сергій Єрмаков вважає, що він досить слабкий кандидат.


"Так, такий варіант є, але це вже крайній випадок. Кернес завжди вирішував свої справи сам, і як розповідали мої співрозмовники, він вникав у кожну дрібницю, розбирався у всіх нюансах справи. Відповідно, його повноцінно може замінити тільки така ж людина, але Терехов не такий, і він явно слабкіший", — сказав представник ЗМІ.


Також претендує на міст мера Олександр Фельдман, народний депутат і бізнесмен. Він також є головним політичним опонентом Кернеса. Вони потрапили в гучний скандал з планом нинішнього мера про будівництво дороги через ринок "Барабашово", який належить бізнесмену.


Згідно з опитуванням громадян, Фельдман на другій позиції в рейтингу кандидатів у мери Харкова. Він слідує за самим Кернесом і відстає в голосах.


Крім того, з огляду на тісний зв’язок керівництва партії ОТЗЖ з Кремлем, не виключено, що в РФ зроблять ставку на перемогу Фельдмана і негласно підтримають його кампанію на виборах в мери.


Детальніше читайте в матеріалі "Апострофа": Фаворит на лікарняному: чи зможе Кернес боротися за крісло мера Харкова.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2020-09-19/kto-mozhet-zamenit-kernesa-dva-glavnyh-kandidata-v-mery-harkova/209662”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 64 канал Луганск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top