Скільки мешканців Кіровоградщини перевірили на коронавірус у червні (ІНФОГРАФІКА)Загалом області виявляють невелику кількість хворих на коронавірус, а останні дві доби взагалі немає нових пацієнтів.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

coronavirus2

"Гречка", використовуючи статистику Центру громадського здоров’я, зробила інфографіку того, скільки тестів на коронавірус проводив і скільки хворих виявляв Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України.Де і які тести на коронавірус можна пройти у Кропивницькому, а також куди скаржитись, якщо вам відмовляють, читайте тут.

Читачі видання припустили, що низький показник хворих в області зумовлений низьким показником проведення аналізів. Проте, всередньому кількість протестованих за добу в області не відстає від всеукраїнського рівня. Але в вихідні кількість тестувань різко падає.

Зокрема, якщо у будні лабораторний центр перевіряє близько 400 людей на добу, то у вихідні і святкові дні ця цифра в два рази нижча. Так, наприклад, 28 червня в області провели 40 тестіі, а 29 червня — 22.

Дані по кількості тестувань за конкретну дату ( червона лінія) і кількості виявлених випадків (зелена лінія).

cerv

Де і які тести на коронавірус можна пройти у Кропивницькому, а також куди скаржитись, якщо вам відмовляють, читайте тут.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/zdorov-ia/59860-skil-ki-meshkantsiv-kirovogradshchini-perevirili-na-koronavirus-u-chervni-infografika”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 64 канал Луганск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top