Укрпошта виплатила рекордні 202,7 млн дивідендів за 2019 рік, - Мінінфраструктури

За результатами минулого року Укрпошта виплатила рекордну суму дивідендів до державного бюджету за всю історію компанії – 202,7 млн₴ Це в 4 рази більше відрахувань, ніж було сплачено підприємством протягом останніх 10 років. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Сьогодні вперше за всю історію існування Укрпошти підприємство виплатило рекордну кількість дивідендів до держбюджету за минулий рік – 202,7 млн₴ Ця сума у 4 рази перевищує обсяг дивідендів, який було сплачено національним поштовим оператором протягом останніх 10 років. Вдячний, що незважаючи на коронакризу та інші виклики, Укрпошта продовжує стабільно працювати, створює нові можливості для розвитку і, що не менш важливо, підтримує нашу країну та її економіку, виконуючи свою частину соціальної відповідальності. Це заслуговує на повагу”, — відмітив Владислав Криклій.

Об этом сообщает Репортер

Відрахування Укрпошти до державного бюджету за результатами 2019 року склали 50% від чистого прибутку підприємства за цей же рік. Крім цього, компанія вже сплатила 36,5 млн грн авансового внеску з податку на прибуток за 2020 рік.

Для порівняння, протягом останніх 11 років сума відрахувань Укрпошти до українського бюджету коливалася від 4,8 млн грн (2008-2009 рр.) до 12 млн грн (2012 р.). А у 2014-му, 2016-му, 2017-му та 2018-му виплата дивідендів взагалі не здійснювалася.

“Поза дивідендами Укрпошта продовжує виконувати масштабну інвестиційну програму 2020: ремонтувати та автоматизувати відділення, покращувати технічну базу для швидшого обслуговування клієнтів, впроваджувати пересувні бригади для сільської місцевості. Ми вже закупили 3000 нових комп’ютерів і дуже скоро наші клієнти побачать на українських дорогах 500 нових авто. Головна пошта країни продовжує ставати кращою, і, сподіваюся, що сьогодні ми ставимо крапку у дискусії, чи може бути державна компанія успішною”, — зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Крім цього, до кінця цього року в 5 областях України запрацюють ще 500 мобільних поштових відділень.

Нагадаємо, за результатами минулого року Укрпошта отримала рекордний чистий прибуток у розмірі 405,4 млн грн з урахуванням оподаткування. Саме це сприяло виплаті рекордної суми дивідендів до держбюджету. Всього у 2019-му компанія сплатила 2,5 млрд грн податків


Джерело статті: “http://ruporzt.com.ua/interestingness/146563-ukrposhta-viplatila-rekordn-2027-mln-divdendv-za-2019-rk-mnnfrastrukturi.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 64 канал Луганск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top