Хіти тижня. Коли російська мова токсична: "Мову на хліб не намажеш? Намажеш! Навіть валютою", - горда мама про сина

Після того, як українець прибрав зі свого профайлу на біржі фрілансу знання російської мови, він отримав у десять раз більше запитів від роботодавців.

Про це у своєму блозі пише Гася Оксюковська, передають .

Об этом сообщает Редакция

"Наш син вже більше року працює на фріланcі через UpWork. Програмує. У нього декілька постійних замовників з Америки, Канади та Німеччини.

І судячи з того, що він вже другий рік сам сплачує за університет, повністю утримує квартиру з комуналкою і нормально відпочиває з друзями — в нього все виходить.

Звісно, ми пишаємось і радіємо.

Але сьогодні він розповів цікавий факт. В його профайлі на сайті були вказані: English — fluent, Spanish — basic, Ukrainian — native, Russian — native. І за весь період роботи саме замовники присилали запит на співпрацю десь раз на місяць. Всі інші проекти він шукає сам.

Але тиждень тому він прибрав Russian з профайлу. Просто прибрав. І за один тиждень отримав більше десяти запитів від роботодавців. І продовжує активно їх отримувати.

Згадалось, як нашому Президенту казали, що «мову на хліб не намажеш».

А виходить, намажеш! Навіть валютою".Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-koly-rosiiska-mova-toksychna-movu-na-khlib-ne-namazhesh-namazhesh-navit-valiutoiu--horda-mama-pro-syna-333457.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 64 канал Луганск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top