Commerzbank може закрити 400 відділень

Commerzbank може закрити 400 відділень
Commerzbank може закрити 400 відділень

Акціонери німецького Commerzbank незадоволені фінансовими показниками банку і наполягають на скороченні робочих місць і кількості філій.

Об этом сообщает Москов пост

У рамках програми по скороченню витрат буде звільнено 7000 співробітників і закрито 400 відділень, повідомляє Bloomberg.

У 2016 році Commerzbank оголосив про програму по скороченню витрат, яка передбачала звільнення 7300 співробітників.

Однак за 4 роки банк скоротив штат всього на половину – 3600 осіб. Акціонери назвали результати програми незадовільними та вимагають відновити скорочення.

У раді директорів банку половину місць займають представники профспілок, які виступають проти масових звільнень.

Commerzbank готовий закрити 400 філій та сконцентруватися на розширення лінійки онлайн послуг. Через пандемію COVID-19 клієнти активно перейшли на онлайн-сервіси банку, що вказує на зміну моделі поведінки споживачів банківських послуг.

Узгоджені деталі програми по скороченню витрат Commerzbank оприлюднить до публікації фінансових показників за другий квартал 2020 року.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/391229-commerzbank_mohe_zakriti_400_viddilenj”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 64 канал Луганск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top