Зеленський ніколи на мене не тиснув, а давав поради – Шмигаль

последние новости в Украине останні новини в Україні


Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль запевнив, що президент Володимир Зеленський не тисне на нього і не тиснув, з жодних питань. Кабінет міністрів діє незалежно в кадрових питаннях, а головним критерієм для кандидатів на посаду в уряді є професіоналізм.

Об этом сообщает Репортер

Президент України Володимир Зеленський ніколи не тиснув на уряд з кадрових, або будь-яких інших питань. Про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю BBC у вівторок, 30 червня.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відповідаючи на питання, чи тиснув президент на очільника уряду щодо призначення Сергія Шкарлета в.о. міністра освіти й науки, оскільки, у суспільства складається уявлення, що багатьох міністрів відбирає президент із працівниками свого офісу – і спускає прем’єру, який є ніби "весільним генералом", заявив, що це несмішний жарт.

"Президент ніколи на мене не тисне і не тиснув, з жодних питань. Це дійсно хибне враження. Кабінет міністрів – одна з трьох гілок влади, яка ухвалює колегіальні рішення і здійснює виконавчу владу. Не можна казати, що хтось нам призначає міністрів. Ми радимось з президентом, я ніколи цього не приховую, навіть деякі співбесіди з потенційними міністрами на початках проводили разом. Для мене це був елемент підтримки. Щодо міністрів, які призначалися вже пізніше, – це моє рішення. Але сьогодні в Україні є унікальна ситуація, коли парламент, президент і Кабмін можуть працювати в одному векторі. Мій стиль роботи доволі демократичний, тому я не ставлю обмежень і не заплітаю інтриг, не намагаюся створювати якісь сфери впливу. Ключове завдання – це професіоналізм та результативність всіх міністрів. Інтриги немає, впливів, якихось нав’язувань теж немає. Міністрів обирає парламент, а подає прем’єр. В мене також є своя думка і своя позиція по життю, є такі особистості в Україні, яких я не прийму, хто б мені їх не рекомендував. Тому це хибне уявлення, хибна думка і несмішний жарт", – заявив Шмигаль.

Також прем’єр наголосив, що Кабмін доволі швидко приймає кадрові рішення стосовно "людей, які не відповідають посадам і вимогам часу".

"Важливими є порядність і професійність, а також відсутність корупції у вищих ешелонах влади. Ці параметри застосовуються до всіх членів урядової команди", – додав Шмигаль.

Раніше Шмигаль розповів за якими критеріями обирали в.о. міністра освіти Шкарлета. Також повідомлялось, що Верховна Рада України вимагає від Шмигаля надати звіт щодо повені на заході України.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/zelenskiy-nikoli-na-mene-ne-tisnuv-davav-poradi-shmigal”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 64 канал Луганск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top