ЄС готовий відкрити кордони для 15 країн –- Euronews

Євросоюз попередньо затвердив новий проєкт списку 15 країн, громадянам яких буде дозволено в’їжджати на територію ЄС після відкриття кордонів.
twitter/euronews

Євросоюз попередньо затвердив новий проєкт списку 15 країн, громадянам яких буде дозволено в’їжджати на територію ЄС після відкриття кордонів. Впускати туристів планують дозволити з 1 липня.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

Про це повідомляє Euronews.

У Брюсселі й досі обговорюють два списки країн — один для тих, кого будуть приймати, інший для тих, кого не будуть. Euronews передає, що отримав із дипломатичних джерел ЄС останній проєкт списку країн, для яких будуть відкриті кордони Європи.

У цьому списку як і раніше немає Бразилії, США і Росії — вони й досі виключені через високу захворюваність на коронавірусну інфекцію.

Останній проєкт списку було узгоджено країнами ЄС в п’ятницю і містить 15 країн. Джерела також поставили під сумнів дату відкриття кордону 1 липня, припускаючи, що угоди не будуть отримані вчасно.

Повний список країн, громадянам яких буде дозволено в’їзд в Європу відповідно до чорнового списку, виглядає наступним чином:

Алжир, Австралія, Канада, Грузія, Японія, Чорногорія, Марокко, Нова Зеландія, Руанда, Сербія, Південна Корея, Таїланд, Туніс, Уругвай.

Громадян з Китаю готові впускати за умови, що країна підтвердить взаємне зняття обмежень.

Критерії для допуску тих чи інших країн засновані на епідеміологічних даних, і в четвер проєкт списку включав 54 країни. Тепер їх 15.

Нагадаємо, в 30 країнах Євросоюзу відбулися нові спалахи коронавірусу.

Також відзначимо, Євросоюз допоможе з ліквідацією паводків на заході України.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/06/30/novyna/svit/yes-hotovyj-vidkryty-kordony-15-krayin-euronews”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 64 канал Луганск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top