Верховна Рада проведе засідання в кінці тижня незважаючи на коронавірус

Верховна Рада проведе засідання, незважаючи на декількох депутатів, які заразилися коронавірусом, але точно не в цей четвер (26 березня).

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Колишній народний депутат Сергій Лещенко написав у своєму Telegram, що засідання попередньо перенесено на 29 березня (суботу), оскільки нардепи бояться зараження коронавірусом. За його словами, дату засідання погодять у пʼятницю на зборах фракції «Слуга народу».

Депутат фракції «Європейська солідарність» Ірина Геращенко в коментарі «Бабелю» заявила, що причина перенесення — не страх зараження, а напрацювання депутатами законопроєктів порядку денного.

«До кінця тижня засідання точно відбудеться. Просто ще напрацьовують законопроєкти порядку денного. Ми хочемо максимально все узгодити. До кінця тижня [засідання] відбудеться, але не в четвер», — сказала Геращенко. Точну дату вона не назвала.

Джерело у «Слузі народу» підтвердило «Бабелю» попереднє перенесення засідання на суботу і збори СН в п’ятницю для затвердження порядку денного.

За даними «Української правди», більшість законопроэктів опублікують на сайті Ради 27 березня, а Кабінет міністрів повинен внести зміни до бюджету.

  • Станом на 7:00 25 березня в Україні зафіксовано 113 випадків зараження коронавірусом у 13 областях і в Києві. У Тернопільській області зафіксували першу смерть від коронавірусу. Кількість жертв зросла до 4 осіб.
  • Зараження коронавірусом виявили у нардепа Сергія Рудика, депутата від «Слуги народу» Руслана Горбенка і депутата Сергія Шахова.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/41032-rada-provede-zasidannya-v-kinci-tizhnya-frakciji-uzgodzhuyut-poryadok-denniy”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 64 канал Луганск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top