В Запоріжжі Вакарчук не зміг назвати вартість тарифів, з якими має намір боротисяСпівак оконфузився і перевів тему. Об этом сообщает uaonline.in.ua со ссылкой на СМИ.


Під час зустрічі з запоріжцями співак Святослав Вакарчук, який балотується до парламенту зі своєю партією «Голос», не зміг відповісти на питання журналіста про вартість газу для домогосподарств.


З цінами на газ будь-ласка звертайтеся до тих спеціалістів, які зробили все, щоб у нас були такі платіжки від яких у нас відбуваються у людей інфаркти. До речі про інфаркти у нашій команді є люди, які відповідальні за те, щоб в країні, в тому числі у Запоріжжі центри, які безкоштовно ставлять стенти, тим хто хворіє від інфарктів і це заслуга членів нашої команди. Тому до спеціалістів по газу в нас будуть питання, тільки не як журналістів до політиків, а як від правоохоронних органів, які будуть відповідати на допиті, – сказав співак.


Вакарчук не зміг дати відповіді і стосовно ринку електроенергії. На прохання пояснити українцям, що означає запуск ринку електроенергії, співак наголосив, що вільний ринок призведе до зменшення цін на електроенергію.


На прохання прокоментувати підкуп виборців (концерти – це вид виборчої агітації відповідно до статті 68 Закону про вибори народних депутатів, і має оплачуватися з виборчого фонду) співак заявив, що не вважає свої концерти агітаційними заходами, після чого запросив запоріжців на вечірній виступ «Океану Ельзи».
Джерело статті: “https://forpost.media/glavnoe/v-zaporizhzhi-vakarchuk-ne-zmig-nazvati-vartist-tarifiv-z-jakimi-maie-namir-borotisja.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 64 канал Луганск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top