У 5-річної Іринки Зуб важка форма раку крові - потрібне термінове лікування


Іра Зуб проходить лікування в Дніпропетровській обласній лікарні. У неї гострий лімфобластний лейкоз. Завдяки коштам, отриманим від донорів "Української Біржі Благодійності", Іринка пройшла частину необхідного лікування. Але незабаром дівчинці знову потрібно лягати на хіміотерапію в лікарню. У батьків вже опускаються руки від кількості необхідних препаратів.

Стан Іринки до останнього моменту не викликав занепокоєння: вона була активною, веселою і життєрадісною дитиною. Протягом одного тижня сили різко покинули дівчинку, і її довелося терміново госпіталізувати. Мама Іринки думала, що з усіма труднощами в житті впорається самостійно, максимумдопомога залучених рідних і близьких. Діагноз лікарів прозвучав як грім серед ясного неба: гострий лімфобластний лейкоз.

Іринка впевнено пройшла перший протокол лікування8 введень препарату "Л-Аспарагиназа". Потім почалися високодозові блоки, і на 3-му введенні у дитини виникла алергічна реакція на препарат. Анафілактичний шок, реанімація та прийом препарату "Л-Аспарагиназа" довелося припинити. Лікарі змушені продовжувати лікування значно дорожчим препаратом "Онкоспаром". Вартість 4-х упаковок препарату становить 153 911,28 грн. Крім того, необхідні 10 упаковок колонієстимулюючого препарату "Нейпоген" на загальну суму 15 650 грн.

Самостійно сім'я не може оплатити всі необхідні препарати для лікування донечки.

Реквізити для допомоги:
МБФ "Українська Біржа Благодійності"
ЕДРПОУ 38005762
Р/р 2600630669802
МФО 305749 м. Київ
Центральне відділення
ПАТ "Банк Кредит Дніпро"
Призначення платежу: благодійна допомога проект "Часу не так багато:2-й етап зборів".http://gazeta.ua/articles/help/_u-5richnoyi-irinki-zub-vazhka-forma-raku-krovi-potribne-terminove-likuvannya/632383
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 64 канал Луганск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top