Кучма в небезпеці: Екс-заступник генпрокурора заговорив про смерть Кірпи і Кравченка

Однак слідчі і прокурори у справі Кірпи наполягають на самогубстві.

Самогубства колишнього глави МВС Юрія Кравченка та колишнього глави Мінтрансу Георгія Кірпи могли бути операціями спецслужб, хоча українські криміналісти поки не готові розкривати подібні злочини. Таку думку в інтерв’ю газеті “Сегодня” висловив колишній заступник генерального прокурора Микола Голомша, повідомляють  Патріоти України.

“Що стосується загибелі Кравченка, то я не можу відкинути версію, що це не було самогубством. Навіть якщо згадати його розповіді про спробу самогубства черкаського глави міліції, то Юрій Федорович говорив, мовляв, генерал не знав, куди стріляти, щоб убити себе, а ось він, Кравченко, це знає. Але зробив два постріли … А з іншого боку, щоб людину відключити, досить удару в підборіддя силою 20 кг або злегка вдарити ножем в кістку (буде шок). А тут Кравченко після першого пострілу отримав удар в кістку силою в кілька тонн. І не відключився? Є запитання …”, – міркує Голомша.

“Особисто я вважаю, що два постріли в себе Кравченко сам зробити не міг. Але, повторю, наші криміналісти не готові розкривати злочини спецслужб. Як і не готові розкрити серію вибухів останніх років по країні (наприклад, у Вінниці, у Миколаївській та інших областях). Однаковий спосіб, схожий почерк, а результату немає … “, – заявив він Говорячи про загибель Кірпи, колишній заступник генпрокурора зазначив, що слідчі і прокурори у справі Кірпи наполягають на самогубстві.

 “Але слід пам’ятати, що за фігура був сам екс-міністр. Це була потужна, легендарна особистість, дуже багато знала різних секретів, в тому числі про фінансові потоки в державі. Знав він, швидше за все, і про рух коштів в ході передвиборної кампанії президента в 2004 році. І якщо комусь знадобилося його усунення, то це могла бути тонка спецоперація, одна з тих, які, як я вже казав, у нас розкривати не вміють”, – зазначив “Такі професіонали в світі є. Я не займався безпосередньо організацією розслідування загибелі Кірпи. Але коли, багато пізніше самої загибелі, одного разу зажадав до себе матеріали розслідування, то генпрокурор їх у мене тут же забрав … Називати його не хочу, не в ньому справа. Однак такий факт “, – додав Голомша.

Читайте также: Вячеслава Чорновила после аварии добивали кастетом


Джерело: http://patrioty.org.ua/

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 64 канал Луганск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top