Все йшло в Україну - екс-бойовик "ЛНР" розказав про потік зброї та техніки із РФ


Повернувшись з Донбасу росіянин, який був членом батальйону "Август" "ЛНР" В'ячеслав Ісаєв розповів про постачання зброї з Росії та продаж військової техніки українській стороні.

Про це він повідомив в інтерв'ю "Дождю".

На питання, чи були на Донбасі випадки торгівлі зброєю, Ісаєв заявив, що "все йшло в Україну".

"Це реально робили наші. Я не знаю, хто там реально сидить на цих складах. Може, зрадники. Як їх по-іншому назвати, цих людей? Шкуродери", - заявив він.

Також він розповів, що у кожного підрозділу бойовиків були свої куратори, які допомагали зброєю.

"Часом вони між собою бодалися так, що там з глузду з'їхати. Козаки, які не підкоряються нікому, якісь спецпідрозділи. Були навіть такі підрозділи, які не воювали, а займалися тим, що вивозили метал. Тобто збагачувалися. Крали людей", - заявив Ісаєв.

За його словами, техніка, яка забиралася в української сторони, відразу ж передавалася в Росію.

"І нам на підбитий танк давали вже наш. А спочатку завозилися боєкомплекти, а потім вже заходила техніка. Тобто боєкомплекти видавалися разом з технікою - з КАМАЗами, з Уралами", - додав Ісаєв.

Також він повідомив, що більшість бойовиків, що повернулися з "ДНР", або перейшли на бік України, або сидять у в'язницях.

"Ну, тому що психіка - вона не те що порушена. Вседозволеність, розумієш? А сюди повертаєшся і розумієш, що тут це неприйнятно. І, як правило, з ким відбуваються ці сутички? З поліцейськими, ще з кимось. Люди намагаються довести, що ми ось повернулися. Ми - герої. А якщо розібратися - а в чому ми герої-то", - зазначив Ісаєв.

Раніше повідомлялося, на Донбасі проти сил АТО воюють порядку 50 тисяч бойовиків, більше половини з них - російські найманці. Такі цифри навів координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.http://gazeta.ua/articles/regions/_vse-jshlo-v-ukrayinu-eksbojovik-lnr-rozkazav-pro-potik-zbroyi-ta-tehniki-iz-rf/643592
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 64 канал Луганск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top