У Міноборони повідомили про намір бойовиків захопити "сіру зону" на Донбасі


Російсько-терористичні війська готуються захопити території "сірої зони" на Донбасі нібито у відповідь на активність українських військових. Про це йдеться в заяві Міністерства оборони України.

Згідно з повідомленням, що саме з цією метою бойовики почали поширювати чутки про майбутній наступ ЗСУ.

"Нещодавно в мережі Інтернет з'явився низка приголомшливих матеріалів про плани наступу українських Збройних сил найближчим часом. Крім показаних підроблених карт і планів ця теза також висловив черговий спікер самопроголошеної "ДНР" Басурин", - йдеться в повідомленні.

За словами Басурина, Україна нібито готова до порушення Мінських угод і спробує вирішити питання Донбасу силовим шляхом. При цьому, крім наступальних операцій, буде здійснено ряд терористичних актів проти мирного населення на окупованій території, зазначив спікер бойовиків.

"Така "паніка" в лавах бойовиків вже стала традиційною під час підготовки активних бойових дій зі своєї сторони і має на меті створити в інформаційному просторі уявлення про діяльність військово-політичного керівництва та Збройних сил України", - заявили в Міноборони.

Крім того, заяви Басурина і фейкові документи повинні "розв'язати руки" російським військам на території України з метою захисту "безпорадних" бойовиків і російськомовного населення Донбасу, змусити Україну сісти за стіл переговорів з ватажками бандитів як повноправними суб'єктами міжнародного правового поля.

Раніше повідомлялося, що ситуація в зоні АТО загострилася, противник стріляв 58 разів.http://gazeta.ua/articles/np/_u-minoboroni-povidomili-pro-namir-bojovikiv-zahopiti-siru-zonu-na-donbasi/643582
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 64 канал Луганск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top