На Луганщині знайшли замінований склад зброїГоловна військова прокуратура, офіцери управління "К" СБУ та працівники місцевого управління МНС завершили операцію по знешкодженню підпільного складу зі зброєю в одному з мирних районів Луганської області.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.

"Дещо вже можна розповісти. Дуже мало, але можна. Над операцією працювали хлопці з Головної військової прокуратури (з якими я дружу ще з київських волонтерських часів), офіцери управління "К" СБУ та працівники місцевого управління МНС. Ситуація складалася таким чином. СБУшники, спільно з ГВПшниками "розробили тему" - склад зброї. Джерело вказав місце, попередив про те, що склад заміновано. Як і де? Точно не знає. Постало питання: потрібно забезпечити розмінування, оформлення, оточення, вилучення та подальше зберігання", - написав він.

"Пікантність ситуації полягала в тому, що ніхто точно не знав ні способів мінування, ні кількості пасток. Знали лише приблизний обсяг - "Газель". З іншого боку, всі побоювалися "як-би не протекло", тому завдання було непросте: забезпечити "втемну" саперів, оточення та евакуацію", - зазначив глава Луганщини.

"Зробили!!! Все зробили!!! Це - лише початок досить великий операції з вилучення незаконної зброї і БК. Вчора я не наважувався повідомляти взагалі ніяких деталей. Сьогодні хлопці подзвонили і дозволили дещо розповісти. Для особливо завзятих і цікавих: всьому свій час. Йде подальша робота!" - резюмував Тука.

Раніше Головна військова прокуратура повідомила про знайдену схованку зброї, яку незаконно облаштував добровольчий батальйон.http://gazeta.ua/articles/np/_na-luganschini-znajshli-zaminovanij-sklad-zbroyi/643664
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 64 канал Луганск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top