Ми повинні повністю відрізати окупований Донбас - Кравчук


Окупований Донбас потрібно ізолювати.

Про це заявив перший президент України Леонід Кравчук в інтерв'ю "Новому времени".

"Є лінія розмежування. Це не межа між Росією і Україною, але лінія розмежування між Україною і бойовиками "ЛНР" і "ДНР". Цю лінію ми приймаємо як статус-кво, як тимчасову лінію розмежування і перестаємо говорити порожні слова - "гуманізм", "там наші люди живуть", "їм треба допомагати", "ми повинні тут збирати податки і їм допомагати, тому що їм погано". Ми повинні відрізати цю територію на час, поки не зможемо її звільнити. Кордон залишається священним, нашим, і буде священним. Але сьогодні треба дати бойовикам, якими керує Кремль, покерувати "своєї" територією. Подивимося, які гроші там будуть ходити. Ми повинні припинити з ними економічні, політичні та інші відносини. Якщо люди, які живуть на непідконтрольній України території, хочуть нового життя - нехай знімуть їх (бойовиків - ред.) з п'єдесталу, як зняли владу на Майдані у Києві. Адже зняли? Зняли. Зніміть і ви, будь ласка, свою неугодну владу - і двері для вас відкриті", - сказав він.

За словами Кравчука, "ще не настав час" звільняти Донбас.

"А заливатися сьогодні сльозами, говорити, що там такі нещасні люди живуть, а ми тут повинні все робити, щоб їм якось допомагати - я задаю просте питання: "Як? Що, працюють Мінські угоди?" Якщо ви можете мені назвати хоч один приклад, коли Мінські угоди призвели хоч до одного маленького успіху України, я скажу:"Все, я знімаю всі свої питання. Хай живуть Мінські угоди!".

Після Мінських угод ми втрачаємо людей, втратили частину території, ми принижені. Тому на лінії зіткнення ми ставимо, незважаючи ні на які Мінські угоди, зброю, яку ми вважаємо за потрібне, те військо, яке ми вважаємо за потрібне, і якщо хтось буде пхати носа за цю територію - ми будемо їх бити з усією українською ненавистю і говорити їм: "Не лізьте".

Ще не настав час звільняти. Прийде час - і ми звільнимо. А сьогодні їм треба дати так, як належить дати тим, хто лізе на нашу територію і хоче забрати її", - зазначив він.

В цей же час, за словами Кравчука, на своїй території повинні проводитися реформи, вибори, будуватися нове життя, йти боротьба з корупцією.http://gazeta.ua/articles/politics/_mi-povinni-povnistyu-vidrizati-okupovanij-donbas-kravchuk/642872
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 64 канал Луганск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top