За два дні на Донбас із РФ вдерлось 30 одиниць бойової техніки - Парубій


Близько 30 одиниць бойової техніки перетнули неконтрольований ділянку кордону в районі Ізварине з території Росії в Україну.

Про це заявив в ефірі "5 каналу" перший віце-спікер Верховної ради Андрій Парубій.

"За останні два дні через Ізварине пройшло близько 30 бойових одиниць техніки з території Росії на територію окупованих Донецької та Луганської областей", - сказав Парубій.

За його словами, ударні угруповання, які готуються до можливого прориву, сконцентровані біля Стаханова і Донецька, йде поліпшення їх озброєння.

"Але наскільки можливо наступ, прогнозувати складно. Те, що до нього готуються, немає сумнівів. Безсумнівно, День Незалежності є для них датою-подразником. Чи зважаться вони, чи буде у них достатньо сил для атаки - питання часу, і нашої готовності відбити атаку", - пояснив перший віце-спікер.

Раніше НАТО застерегло РФ щодо захоплення нових українських територій бойовиками.http://gazeta.ua/articles/np/_za-dva-dni-na-donbas-iz-rf-vderlos-30-odinic-bojovoyi-tehniki-parubij/643206
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 64 канал Луганск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top