Росія готується відправити черговий "гумконвой" на Донбас


Росія має намір наступного тижня відправити черговий так званий "гуманітарний конвой" на Донбас. Про це заявив голова МНС Росії Володимир Пучков, передає власний кореспондент УНІАН у РФ.

"Сьогодні за дорученням уряду Російської Федерації пішов черговий, 36-й, гуманітарний конвой для підтримки жителів Донецької та Луганської областей України. Ми направили понад 600 тонн підручників для школярів. І наступним конвоєм27-го числа, ми повністю завершимо цю велику роботу", - сказав Пучков на нараді "Про готовність системи освіти до початку нового навчального року" під головуванням прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва.

При цьому Медведєв зауважив: "Це важливо, хоча це гуманітарна місія, це все-таки не Російська Федерація. Це наша допомога суміжним регіонам, які перебувають у важкому становищі".

Медведєв такаж заявив, що треба звернути особливу увагу на освіту дітей, які вимушено залишили територію України "у зв'язку з відомими подіями".

"Це й ті, хто ще має йти просто в дитячий садок, і самі школярі. Регіональна влада для них бронює місця в освітніх закладах", - сказав Медведєв.

Нагадаємо, чергова колона білих вантажівок з "гуманітарною допомогою" з Росії вторглася на українську територію в четвер вранці. Це вже друга за тиждень і 36 за період із серпня минулого року колона з Росії, яка незаконно перетинає кордон. Після прибуття такої "допомоги" щоразу збільшується активність бойових дій терористів. Переважно вантажівки ввозять на підконтрольні терористам території боєприпаси, сухі пайки, зброю. Ні українські прикордонники, ні міжнародні спостерігачі не мають можливості перевірити вміст вантажу.http://gazeta.ua/articles/np/_rosiya-gotuyetsya-vidpraviti-chergovij-gumkonvoj-na-donbas/643418
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 64 канал Луганск - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: utmedia2@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top